Інструкція із застосування Clean Forte

Clean Forte - професійний препарат проти паразитів, здатний за короткий час позбавити Вас від паразитів всіх видів. Природні компоненти, що входять до складу Clean Forte вбивають всі види бактерій, грибків, паразитів. Систематичне вживання препарату допоможе попередити розвиток паразитарних і грибкових захворювань і вилікувати від вже існуючих хвороб.

Показання до застосування Clean Forte

Краплі Clean Forte створені на основі натуральних природних компонентів, в складі містяться тільки лікарські рослини. Засіб можна використовувати як для профілактики, так і для лікування грибкових захворювань. Рекомендується застосовувати препарат у таких випадках:

Використовуйте Clean Forte при контакті з тваринами
  • діагностовані грибкові та паразитарні інфекції;
  • підозра на появу паразитів;
  • порушення в роботі шлунково-кишкового тракту, слабкість, безсоння, порушення апетиту, алергічні реакції;
  • загроза зараження, контакт з носіями захворювання, в тому числі з тваринами;
  • вживання м'яса і риби без термічної обробки, а також немитих овочів і фруктів;
  • в якості профілактики паразитарних, грибкових і бактеріальних захворювань.

Краплі Clean Forte допоможуть Вам очистити організм і захистити Вас від зараження. Продукт може використовуватися людьми будь-якого віку, натуральний склад не викликає побічних ефектів і алергічних реакцій.

Як користуватися Clean Forte

Краплі Clean Forte слід застосовувати один раз на день натщесерце. Відміряйте 20 крапель і розмішайте їх в склянці з 200 мл води. Випийте за 30 хвилин до сніданку. Курс лікування - 21 день. В якості профілактики рекомендується застосовувати засіб 2 рази на рік.

Детальніше про застосування засобу написано на вкладиші-інструкції, яка є в кожній упаковці препарату. Зберігайте засіб в холодильнику, не піддавайте впливу прямих сонячних променів. Не давайте засіб дітям віком до 3-х років.

Протипоказання і побічні ефекти

Засіб не має протипоказань, консультація лікаря перед використанням препарату не потрібна. У разі індивідуальної непереносимості окремих компонентів препарату рекомендується дотримуватися обережності і стежити за реакцією організму. Засіб може викликати реакцію у вигляді незначного розладу шлунка. Після декількох застосувань, як правило, організм адаптується і подібних ефектів більше не виникає.

Професійний препарат проти паразитів Clean Forte продається в Україні на офіційному сайті. Купити препарат сьогодні можна зі знижкою. Пропозиція обмежена. Поспішайте!