досвід використання Clean Forte

"Я давно мріяла побувати в країнах Південно-Східної Азії. Не просто взяти путівку до Таїланду, а пожити в різних державах, перейнятися духом іншої культури, дізнатися ближче їх традиції, кухню, релігію. Мій чоловік розділяв мою мрію. Ми стараннопрацювали на своїх роботах, пізньої осені взяли квитки і полетіли на два місяці в подорож.

Я потрапила в казку

Аліна з чоловіком їли сирі морепродукти і заразилися паразитами

Сказати, що мене вразив цей світ - нічого не сказати. Інші люди, клімат, природа, традиції, їжа - все було як на іншій планеті. За перші дні подорожі я отримала стільки неймовірних емоцій, як не отримувала будинку вже півроку. Перше місце, куди ми прибули, був місто Куала-Лумпур, столиця Малайзії. Звичайно, я відвідувала до цього країни Азії, але тут все було по-іншому.

Мене вразила азіатська кухня і ставлення до їжі. Мені здається, стільки їжі як тут, я не бачила ні на одному гастрономічному фестивалі, а кількість страв з риби і морепродуктів неможливо було порахувати. Я перший раз бачила таких незвичайних морських істот, яких можна було їсти, і багато хто з них вживалися в сирому вигляді.

Морські делікатеси стали причиною зараження

За два тижні перебування там я перепробувала всіх морських гадів, десятки сортів суші, вражаючі сорти риби і безліч всього, що я навіть не запам'ятала. Багато делікатеси були свіжовиловлену і вживалися сирими, але я і не задумалася, до чого це може привести.

Ми далі поїхали по нашому маршруту, але в дорозі мені становило не дуже добре. Слабкість, запаморочення, розлади стільця і ​​пропажа апетиту переслідували мене кілька днів. У чоловіка теж почалися подібні прояви, і ми зрозуміли, що це харчова інфекція. Ми знайшли наших співвітчизників, що зимують в цих місцях, і звернулися до них за допомогою. Медичної страховки ми не мали, яке купувати ліки ми теж не знали. Нас прийняли як рідних, запитали про наше самопочуття, і наші нові друзі з упевненістю сказали, що це глисти.

Вони сказали, що ніколи не їдять сирі морські делікатеси на вулицях, купують їх тільки для будинку, перед їжею обдають їх окропом, а потім вже їдять. Щоб уникнути зараження, місцеві жителі додатково вживають васабі, імбир і спеції у великих кількостях, але для інших культур така їжа є дуже гострою, і з незвички є її просто неможливо.

Наші нові друзі дістали запас своїх медикаментів і запропонували нам для використання професійний препарат проти паразитів Clean Forte. Вони дали нам 2 упаковки, розповіли, як користуватися засобом, щоб скоріше позбутися від глистів. Хлопці додали, що завжди беруть з собою цей засіб в поїздки і обов'язково п'ють його тут для профілактики.

Аліна позбулася від паразитів за допомогою Clean Forte і вони продовжили подорож

Краплі Clean Forte допомогли мені повернути хороше самопочуття за 4 дні

Ми стали приймати Clean Forte в той же день. Вже через два дні я відчула полегшення, мій чоловік теж. У мене був розлад шлунку, але через день воно пройшло. Можу казать, що на п'ятий день я відчула себе легко і добре, у мене нормалізувався апетит і сон.

Я до кінця використовувала засіб, його мені вистачило якраз на три тижні. У чоловіка теж налагодилося здоров'я, і ​​ми продовжили свою подорож. Ось такий незвичайний досвід застосування Clean Forte у нас вийшов. Ми обмінялися контактами з нашими новими друзями і подякували їм за те, що вони так сильно нам допомогли. Тепер в моїй дорожній аптечці завжди буде лежати пляшечка крапель Clean Forte, а сиру рибу я буду їсти тільки в хорошому ресторані і щедро посипати її спеціями ".

Аліна, Тампере.